Midea VRF Klima Sistemleri - Midea Klima Servis & Bakım
TR

VRF Sistemin Kontrolü Nasıl Sağlanır?

Doğ-Tek Mühendislik olarak sunduğumuz hizmetler arasında yer alan VRF Klima Sistemleri, kontrol ekipmanları ve otomasyon anlamında oldukça ileri bir teknolojiye sahiptir. Sistem, bireysel kumandalarla basit fonksiyonları yerine getirebildiği gibi, merkezi kumanda kontrol ekipmanları ile tek noktadan erişim, kısıtlama, limitleme, haftalık program, elektrik tüketimi gibi özellikleri de kullanıcılara sunmaktadır.
 
İklimlendirmenin yeni ve son gözdesi, “Enerji verimliliği” özelliği ile de son yıllarda giderek artan bir talep görmektedir. VRF Klima Sistemleri, özellikle bağımsız mahallerin ısı ihtiyaçların farklı olduğu yapılarda kullanıcıya hatırı sayılır oranda tasarruf sağlama imkanı vermektedir. Sistemde Inverter kompresör teknolojisi ile ortalama 20-140 Hz frekans aralığında çalışma performansı sağlanarak cihazların kısmi yüklerde minimum enerjiyi tüketmesi sağlanmaktadır.
 
VRF Klima Sistemleri’nde tekil ve kombinasyon halinde kullanılabilen dış üniteler 4 HP’den 80 HP’e kadar bir kapasite kurgulamasına müsaade edebilmektedir. Bu sayede yüksek kapasite ihtiyacı olan yapılarda az yer kaplayarak kullanıcının alandan tasarruf etmesine olanak sağlanırken, sistemi bir örümcek ağı gibi saran bakır boru tesisatındaki esneklik en kompleks yapılarda dahi alternatif çözümleri mümkün kılmaktadır.
 
Doğ-Tek Mühendislik olarak, günümüzün önde gelen iklimlendirme sistemleri arasında yer alan VRF Klima Sistemleri’ni ülkemizde ve dünyada birçok yapı ve mahale taşımanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. 2009 yılından beri havasına değer ve güzellik kattığımız bu dünyada, sizlerle de yolumuzun bir gün kesişebilmesi dileğiyle.
 
Size Uygun VRF Ürünü İçin Fiyat Teklifi Alın