Midea VRF Klima Sistemleri - Midea Klima Servis & Bakım
TR

Midea V4 PLUS R Serisi Hakkında

Midea V4 PLUS R Serisi Hakkında
Ürün Bilgileri

Midea VRF Klima Tamamı DC inverterli V4 Plus ısı geri kazanımlı seri, tek bir sistemde eş zamanlı soğutma ve ısıtma sağlayabilmektedir.

Soğutma veya ısıtmadan yan ürün olarak üretilen enerji, dengelenmiş ısı değiştiricisi fonksiyonu kullanılarak gerekli olduğu yere aktarılır, alışılagelmiş ısı pompası sistemi ile karşılaştırıldığında maliyetlerde %50 tasarruf sağlar.

Ürün Özellikleri

Geniş Uygulama Aralığı

Geniş dış ünite ürün gamı

Dış ünitelerin kapasiteleri, 2HP artışlarla, 8HP değerinden 64HP değerine kadar değişmektedir. Toplam dış ünitelerin %130 kapasitesine kadar, maksimum 64 iç ünite tek bir soğutma sistemine bağlanabilir.

Daha fazla boru tesisatı uzunluğu

Bu çözüm, 1.000m ile inanılmaz bir boru tesisatı uzunluğunu ve 110m seviye farkını desteklemektedir, büyü projeler için mükemmel bir seçimdir.

 

Geniş çalışma sıcaklığı aralığı

 

Yüksek harici statik basınç

Dış ünite için maksimum 60Pa harici statik basınç ayarlanabilir,
ankastre kurulumlar için esnek bir çözümdür.
Tüm dış üniteler varsayılan olarak standart 0-20Pa harici statik
basınç donanımına sahiptir. 20-40Pa harici statik basınç 14 ve
16HP dış üniteler ve 20-60Pa 8, 10, 12HP dış üniteler için
özelleştirilebilir.

 

 

Yüksek Verimlilik

Yüksek EER

Isı geri kazanımı, iç ünitelerden çıkan ısının ısıtma gereken yerlere saptırılması ile sağlanır, enerji verimliliği maksimum düzeye ulaşır, elektrik maliyeti düşer ve yüksek kısmi yük verimlilikleri sağlanır (8HP kategorisinde 7,0 inç değerine kadar).

 

Tamamı DC inverter teknolojisi

 

Isı geri kazanımı, daha fazla verimlilik

Farklı bölgelerde eş zamanlı ısıtma ve soğutma ile bir bölgeden diğerine ısı geri kazanımı yapılarak daha fazla enerji tasarrufu sağlanır, alışılagelmiş bir ısı pompası sistemi ile karşılaştırıldığında, maliyette %50'ye varan tasarruf sağlanır.

Isıtma kapasitesinin otomatik ayarı

İki parçalı bağımsız kondenser tasarımında, kondenserin kullanım oranını iyileştirmek amacıyla, ısıtma yükü gerekliliklerine göre, evaporatör parçasını yoğuşma alanı olarak üniteye katkı sağlayabilir.

 

Arttırılmış Konfor

Eş zamanlı soğutma ve ısıtma

Eş zamanlı soğutma ve ısıtma, yeni tasarım MS (Mod Geçişli) ekipman için sağlanmaktadır.

 

Otomatik kontrol modu

Otomatik modda, iç ortam sıcaklığını istenilen sabit sıcaklıkta kontrol etmek üzere, iç ünite çalışma modunu değiştirebilir.

 

Buz çözme çalışması sırasında sürekli ısıtma

Her bir ısı değiştiricinin buz çözme işleminde, dış ünitede bir ısı değiştiriciden diğerine aktarılan ısı kullanılır. Buz çözmenin, ısıtma modunda olan iç üniteye herhangi bir etkisi olmaz.

 

Daha kolay Kurulum ve Servis

Uzaktan adresleme

İç ünitelerin adreslenmesi, sadece kumandanın butonuna basılarak yapılabilir.
DIP anahtarların teker teker ayarlanmasına gerek kalmaz. Kablolu kumanda ve kablosuz kumanda her bir iç ünitenin adresini sorgulayabilir ve düzenleyebilir.

Basit iletişim kablosu tesisatı

Merkezi kontrol ünitesi (CCM03), isteğe bağlı olarak, iç ünite tarafından veya dış ünite tarafından (XYE klemensleri) bağlanabilir. İç ünite, dış ünite ve ağ ile iletişim sadece bir PQE iletişim kablosu ile sağlanabilir. İletişim kablo tesisatı için büyük bir kolaylıktır.

 

Kolay bakım için profesyonel yapıda tasarım

Kullanışlı noktasal kontrol ve durum sorgulaması için kontrol penceresi elektrik kontrol panelinin üzerindedir. 4 bit dijital tüp LED ekranı ile basınç, kompresör frekansı, hata kodu, deşarj sıcaklığı vb. gibi sistem verilerini görüntülemek için son derece kullanışlıdır, böylece bakım, kurulum ve devreye alma işlemleri daha kolay olur.

Kompresör dış tarafa yakındır ve bakımda kolaylık sağlaması amacıyla basit bir boru sistemi bulunmaktadır. Yeni tasarlanmış olan döner kontrol paneli o kadar mükemmeldir ki geniş bir aralıkta dönebilir. Boru tesisatı sisteminin kontrolü ve bakımları için oldukça kullanışlıdır ve elektrik kontrol panelinin sökülme süresi önemli ölçüde düşürülmüştür.

Midea VRF Klima Servis Talebi İçin 0216 611 94 92 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

Midea VRF Klima Detaylı Bilgi

Size Uygun VRF Ürünü İçin Fiyat Teklifi Alın